Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco SFP-10G-ER= netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 1550 nm (SFP-10G-ER=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 6.174,00
excl. BTW € 7.470,54 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

SFP-10G-ER=

EAN: 0882658266317 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

10GBASE-ER SFP MODULE IN

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 128,65 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco SFP-10G-ER=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Maximaal bereik: 40000 m

The Cisco® 10GBASE SFP+ modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC

data storage devices

Plug and play Ja
Hot-swap Ja
Maximaal bereik 40000 m
Golflengte 1550 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco SFP-10G-ER= netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 1550 nm.
  Bezig met laden...