Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 10GBASE-ER SFP+ netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1550 nm (SFP-10G-ER-S=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 7.230,00
excl. BTW € 8.748,30 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

SFP-10G-ER-S=

EAN: 0882658782480 Beschikbaarheid: Nog slechts 8 beschikbaar!
Omschrijving

10GBASE-ER SFP Module Enterprise-Class

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 150,65 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco 10GBASE-ER SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
SFP transceiver type ER
Bekabelingstechnologie 10GBASE-ER
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Prestatie

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Golflengte 1550 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm ER

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...