Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 297,00
korting!
Cisco 10GBASE-LR SFP MODULE . (SFP-10G-LR=)

Cisco 10GBASE-LR SFP MODULE . (SFP-10G-LR=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normaal: € 1.605,00

Actieprijs € 1.308,00

excl. BTW € 1.582,68 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

SFP-10G-LR=

EAN: 0882658167126 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

10GBASE-LR SFP MODULE .

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 27,25 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

10GBASE-LR SFP MODULE .

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 10000 m
Hot-swap Ja

Energie

Stroomverbruik 1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Gewicht 75 g

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Interface SFP
Fiber type SMF

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco 10GBASE-LR SFP MODULE ..
  Bezig met laden...