Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco SFP-10G-LR-X= netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm (SFP-10G-LR-X=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 3.880,00
excl. BTW € 4.694,80 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

SFP-10G-LR-X=

EAN: 0882658392856 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

10GBASE-LR SFP Module Extended Temp Rnge

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 80,85 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco SFP-10G-LR-X=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+

The Cisco® 10GBASE SFP+ modules (Figure 1) offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type LR
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Prestatie

Plug and play Ja
Hot-swap Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm LR

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco SFP-10G-LR-X= netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm.
  Bezig met laden...