Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 53,00
korting!
Cisco Module/10G Base-LR SFP Module (SFP-10G-LRM=)

Cisco Module/10G Base-LR SFP Module (SFP-10G-LRM=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 463,00

Actieprijs € 410,00

excl. BTW € 496,10 incl. BTW
Partnummer:

SFP-10G-LRM=

EAN: 0882658167119 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Module/10G Base-LR SFP Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Module/10G Base-LR SFP Module

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 300 m
Hot-swap Ja

Energie

Stroomverbruik 1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Gewicht 75 g

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 158 °F
Interface SFP
Fiber type MMF/SMF

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco Module/10G Base-LR SFP Module.
  Bezig met laden...