Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco OC3/STM1 SFP MULTI-MODE FIBER (SFP-OC3-MM=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 388,00
excl. BTW € 469,48 incl. BTW
Partnummer:

SFP-OC3-MM=

EAN: 0746320890753 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

OC3/STM1 SFP MULTI-MODE FIBER

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

OC3/STM1 SFP MULTI-MODE FIBER

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 2000 m
Plug and play Ja

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie OC-3/STM-1
Aansluiting(en) LC
Interface SFP

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco OC3/STM1 SFP MULTI-MODE FIBER.
  Bezig met laden...