Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 691,00
korting!
Cisco Catalyst 3750X 24 Port GE SFP IP Base (WS-C3750X-24S-S)

Cisco Catalyst 3750X 24 Port GE SFP IP Base (WS-C3750X-24S-S)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 12.429,00

Actieprijs € 11.738,00

excl. BTW € 14.202,98 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

WS-C3750X-24S-S

EAN: 0882658389757 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info Promo: Gratis iTunes waardebon van Eur 25!
Omschrijving

Cisco Catalyst 3750X 24 Port GE SFP IP Base

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco Catalyst 3750X 24 Port GE SFP IP Base

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Rack-montage Ja
Formaat 1U
LED-indicatoren LAN, Link, Stroom, Ja
Veiligheid UL, CAN/CSA, EN, IEC, CCC
Certificering FCC, ICES, EN, CISPR 22, AS/NZS, BSMI, VCCI, RoHS, CLEI

Beheerfuncties

MIB-ondersteuning RMON I/II, BRIDGE-MIB, CDP-MIB, ENTITY-MIB, ENVMON-MIB, FLASH-MIB, FTP-MIB, HSRP-MIB, IGMP-MIB, IMAGE-MIB, MAC-MIB, PAGP-MIB, PING-MIB, RTTMON-MIB, SYSLOG-MIB, VTP-MIB, ETHERLIKE-MIB, IF-MIB, IP-MIB, SYS-MIB, TCP-MIB, TS-MIB, OSPF-MIB, PIM-MIB, RMON-MIB,
Switch type Managed
Web-gebaseerd management Ja
System event log Ja
Multicast-ondersteuning Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L2

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 27
Console port RJ-45
Aantal USB 2.0-poorten 2
Fibre channel-poorten 24

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Full duplex Ja
IGMP snooping Ja
10G support Ja
Rate limiting Ja
Routing entries 3000
DHCP server Ja
IP routing Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Datastroombeheer Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100 Mbps
MAC-adrestabel 6000 entries
Switchingcapaciteit 160 Gbit/s
Aantal VLANs 1005
Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Optische vezel

Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE‑BX10,1000BASE‑LH,1000BASE‑SX,1000BASE‑ZX,100BASE-FX,10GBASE-LR,10GBASE-LRM,10GBASE-SR
Vezel-optische connector LC,SFP

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja
SSH/SSL support Ja
MAC adres filtering Ja
Statische poort beveiliging Ja
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS,EAP,SSH

Protocollen

Beheerprotocollen SNMPv1/v2c/v3, IGMP
Ondersteunde netwerkprotocollen IPv6, TFTP, TCP/UDP, EIGRPv6, OSPFv3, BGP, DTP, PAgP, LACP, UDLD, SDM, ARP, VTP, NTP

data storage devices

Stapelbaar Ja
Geluidsniveau 34 dB
Flash memory 128 MB
Intern geheugen 512 MB
Mean time between failures (MTBF) 163707 uur

Energie

Stroomverbruik 108,9 W
Aantal voedingen 1
Stroom 4 - 2
Ingangsspanning 100 - 240

data storage devices

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -5 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
Hoogte bij opslag 0 - 4572 m
Relatieve luchtvochtigheid 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Gewicht 7 kg

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 445 x 460 x 44,5 mm
Verbindingstechnologie Bedraad
Power LED Ja
Frequentie 50/60
Voeding 350 W
Wi-Fi Nee
Netwerkfuncties Gigabit Ethernet
Overdrachtssnelheid packets 65.5 mpps

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkkabels
C2G Cbl/2M Blue CAT6 PVC Snagless UTP Patch

C2G Cbl/2M Blue CAT6 PVC Snagless UTP Patch

83388
€ 5,00
Op voorraad
C2G Cbl/10M Black CAT6PVC SLess UTP CB

C2G Cbl/10M Black CAT6PVC SLess UTP CB

83412
€ 29,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85550
€ 38,00
Op voorraad
C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85552
€ 31,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85505
€ 27,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco Catalyst 3750X 24 Port GE SFP IP Base.
  Bezig met laden...