Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 10GBASE-SR XFP Module (XFP-10G-MM-SR=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.354,00
excl. BTW € 1.638,34 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

XFP-10G-MM-SR=

EAN: 0882658167065 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

10GBASE-SR XFP Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 28,21 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

10GBASE-SR XFP Module

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 850 nm
Maximaal bereik 300 m
Hot-swap Ja

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 10GBase-SR
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3
Formaat SFF
Interface LC (1.25mm)
Fiber type MM
Zendvermogensgebied -1.0

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco 10GBASE-SR XFP Module.
  Bezig met laden...