Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 1.044,00
korting!
Cisco Mod/10GBase-ZR+OC192 LR2 XFP (XFP-10GZR-OC192LR=)

Cisco Mod/10GBase-ZR+OC192 LR2 XFP (XFP-10GZR-OC192LR=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 9.364,00

Actieprijs € 8.320,00

excl. BTW (€ 10.067,20 incl. BTW)
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

XFP-10GZR-OC192LR=

EAN: 0882658033124 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Mod/10GBase-ZR+OC192 LR2 XFP

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Mod/10GBase-ZR+OC192 LR2 XFP

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

data storage devices

Golflengte 1550 nm
Maximaal bereik 80000 m

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie OC-192/STM-64, 10GBASE-LR Ethernet
Aansluiting(en) LC-LC
Interface SMF

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco Mod/10GBase-ZR+OC192 LR2 XFP.
  Bezig met laden...