Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco Mod/10GBase-ZR+OC192 LR2 XFP (XFP-10GZR-OC192LR=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 9.764,00
excl. BTW € 11.814,44 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

XFP-10GZR-OC192LR=

EAN: 0882658033124 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Mod/10GBase-ZR+OC192 LR2 XFP

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Mod/10GBase-ZR+OC192 LR2 XFP

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

data storage devices

Golflengte 1550 nm
Maximaal bereik 80000 m

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie OC-192/STM-64, 10GBASE-LR Ethernet
Aansluiting(en) LC-LC
Interface SMF

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco Mod/10GBase-ZR+OC192 LR2 XFP.
  Bezig met laden...