Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco XFP10GLR-192SR-L= netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s XFP (XFP10GLR-192SR-L=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 3.886,00
excl. BTW € 4.702,06 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

XFP10GLR-192SR-L=

EAN: 0882658336331 Beschikbaarheid: Nog slechts 9 beschikbaar!
Omschrijving

Net Cisco LOW POWER MULTIRATE XFP SUPPOR

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 80,97 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco XFP10GLR-192SR-L=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: XFP

Cisco multirate XFP transceiver module for 10GBASE-LR Ethernet and OC-192/STM-64 short-reach (SR-1) Packet-over-SONET/SDH (POS) applications, SMF, dual LC connector, low power

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting XFP
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Prestatie

Soort kabel Vezel-optiek
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco XFP10GLR-192SR-L= netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s XFP.
  Bezig met laden...