Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

D-Link DGS-1026MP netwerk-switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart, Grijs (DGS-1026MP)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 400,00
excl. BTW € 484,00 incl. BTW
Partnummer:

DGS-1026MP

EAN: 0790069426667 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

24-Port Desktop Gigabit PoE + 2GE

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

D-Link DGS-1026MP. Switch type: Unmanaged. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal geïnstalleerde SFP modules: 1. MAC-adrestabel: 8192 entries, Switchingcapaciteit: 52 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Power over Ethernet (PoE)

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Kleur van het product Zwart, Grijs
LED-indicatoren Activiteit, Link, Power over Ethernet (PoE), Stroom, Stroomuitval, Snelheid
Veiligheid UL/CSA 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1
Certificering FCC Class A CE CCC RoHS VCCI BSMI RCM
Aantal ventilatoren 2 ventilator(en)
Kleur van het product Zwart, Grijs

Beheerfuncties

Switch type Onbeheerd

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal Combo SFP-poorten 2
Aantal geïnstalleerde SFP modules 1
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Auto MDI/MDI-X Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 8192 entries
Switchingcapaciteit 52 Gbit/s
Throughput 38,69 Mpps
Store-and-forward Ja

Technische details

Pallethoogte (lucht) 136,5 cm
Breedte pallet 120 cm
Lengte pallet 110 cm
Pallet brutogewicht (zee) 369,8 kg
Aantal dozen per pallet (zee) 40
Pallethoogte (zee) 177,5 cm
Aantal per pallet (zee) 80 stuk(s)
Aantal per pallet (lucht) 60 stuk(s)
Aantal dozen per pallet (lucht) 30
Nettogewicht transportverpakking 8,39 kg
Lengte transportverpakking 52 cm
Breedte transportverpakking 20,5 cm
Hoeveelheid per transportverpakking 2 stuk(s)
Pallet brutogewicht (lucht) 281,8 kg
Brutogewicht transportverpakking 8,79 kg
Hoogte transportverpakking 41 cm
Breedte pallet 120 cm
Lengte pallet 110 cm
Producten per pallet (zee) 80 stuk(s)
Aantal per pallet (lucht) 60 stuk(s)
Aantal dozen per pallet (zee) 40 stuk(s)
Aantal dozen per pallet (lucht) 30 stuk(s)
Hoeveelheid per transportverpakking 2 stuk(s)
Gewicht transportverpakking 8,79 kg

Prestatie

Mean time between failures (MTBF) 205975 uur
Buffergrootte 512 KB

Energie

AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
Vermogensverbruik (max) 444,1 W

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Ja
Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports 24
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 370 W
Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) 30 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Warmtedissipatie 1515 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 440 mm
Diepte 250,4 mm
Hoogte 44 mm
Gewicht 3,1 kg

Verpakking

Gewicht verpakking 3,7 kg
Breedte verpakking 388 mm
Diepte verpakking 506 mm
Hoogte verpakking 90 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Switchcomponenten
D-Link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent

D-Link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent

DEM-312GT2
€ 364,00
Op voorraad
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent

D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent

DEM-310GT
€ 119,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 850 nm

D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 850 nm

DEM-311GT
€ 61,00
Op voorraad
  Bezig met laden...