Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL SFP LC MM netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s 850 nm (407-10933)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 50,00
excl. BTW € 60,50 incl. BTW
Partnummer:

407-10933

EAN: 5742220535904 Beschikbaarheid: Nog slechts 5 beschikbaar!
Omschrijving

Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

DELL SFP LC MM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Prestatie

Maximaal bereik 550 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...