Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL 407-BBOO netwerk transceiver module SFP 1310 nm (407-BBOO)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 246,00
excl. BTW € 297,66 incl. BTW
Partnummer:

407-BBOO

EAN: 5397063838196 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

TRANSCEIVER SFP 1000BASE-LX

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

DELL 407-BBOO. Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm

De Dell? Networking 1000 BASE- SFP transceiver biedt 1GbE-connectiviteit voor maximaal 10km. Voor gebruik in aanmerking komende Dell netwerkswitches. Dit product is compatibel met de volgende systemen. - DELL NETWORKING N4000 N4064F - DELL NETWORKING N-SERIES N2024 - DELL NETWORKING N-SERIES N2024P - PowerConnect 2824 - PowerConnect 2848 - PowerConnect 5524 - PowerConnect 5524P - PowerConnect 5548 - PowerConnect 5548p - PowerConnect 6224 - PowerConnect 6224F - PowerConnect 6224P - PowerConnect 6248 - PowerConnect 6248P - PowerConnect 7024 - PowerConnect 7024F - PowerConnect 7024P - PowerConnect 7048 - PowerConnect 7048P - PowerConnect 7048R - PowerConnect 8100 - PowerEdge FX2.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Bekabelingstechnologie 1000BASE-LX

Prestatie

Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...