Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL 407-BBOO netwerk transceiver module SFP 1310 nm (407-BBOO)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 198,00
excl. BTW € 239,58 incl. BTW
Partnummer:

407-BBOO

EAN: 5397063838196 Beschikbaarheid: Nog slechts 4 beschikbaar!
Omschrijving

TRANSCEIVER SFP 1000BASE-LX

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

DELL 407-BBOO. Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm

De Dell? Networking 1000 BASE- SFP transceiver biedt 1GbE-connectiviteit voor maximaal 10km. Voor gebruik in aanmerking komende Dell netwerkswitches.

Dit product is compatibel met de volgende systemen.
- DELL NETWORKING N4000 N4064F
- DELL NETWORKING N-SERIES N2024
- DELL NETWORKING N-SERIES N2024P
- PowerConnect 2824
- PowerConnect 2848
- PowerConnect 5524
- PowerConnect 5524P
- PowerConnect 5548
- PowerConnect 5548p
- PowerConnect 6224
- PowerConnect 6224F
- PowerConnect 6224P
- PowerConnect 6248
- PowerConnect 6248P
- PowerConnect 7024
- PowerConnect 7024F
- PowerConnect 7024P
- PowerConnect 7048
- PowerConnect 7048P
- PowerConnect 7048R
- PowerConnect 8100
- PowerEdge FX2.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Bekabelingstechnologie 1000BASE-LX

Prestatie

Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...