Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL 407-BBOZ netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm (407-BBOZ)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 630,00
excl. BTW € 762,30 incl. BTW
Partnummer:

407-BBOZ

EAN: 0884116181835 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Dell Networking Transceiver 40GE QSFP+ SR 850nm Wavelength 100-150m Reach on OM3/OM4 - Kit

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

DELL 407-BBOZ. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+. Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: - Dell Networking N3132PX-ON - Dell Networking N4000 Series - Dell Networking N4032 - Dell.... Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)

De Dell? QSFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. De Dell Networking QSFP+ transceiver biedt 40 Gbe connectiviteit tot 150 m. Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting QSFP+
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Fibre channel-poorten 1
Ethernet interface type 40 Gigabit Ethernet
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s

Prestatie

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 150 m
Golflengte 850 nm
Compatibele producten - Dell Networking N3132PX-ON - Dell Networking N4000 Series - Dell Networking N4032 - Dell Networking N4032F - Dell Networking N4064 - Dell Networking N4064F - Dell Networking S4048-ON - Dell Networking S4048T-ON - Dell Networking S4810-ON - Dell Networki
Kleur van het product Zwart, Zilver
Kleur van het product Zwart, Zilver
Merkcompatibiliteit Dell
SFP transceiver type Nee
SFP-zendernorm SR

Inhoud van de verpakking

Aantal producten inbegrepen 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...