Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL 407-BCHI netwerk transceiver module Vezel-optiek 25000 Mbit/s SFP28 850 nm (407-BCHI)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 331,00
excl. BTW € 400,51 incl. BTW
Partnummer:

407-BCHI

EAN: 5397184525821 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

DELL 407-BCHI, Vezel-optiek, 25000 Mbit/s, SFP28, SR, 850 nm, Dell

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

DELL 407-BCHI. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP28. Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: PowerEdge R6515 PowerEdge R6525 PowerEdge C6525 PowerEdge R7525 PowerEdge R7515

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP28
Overdrachtssnelheid (max) 25000 Mbit/s

Prestatie

Golflengte 850 nm
Compatibele producten PowerEdge R6515 PowerEdge R6525 PowerEdge C6525 PowerEdge R7525 PowerEdge R7515
Merkcompatibiliteit Dell
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm SR

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...