Fujitsu PLAN EM X557-T2 2x10GBASE-T OCP

De Fujitsu PLAN EM X557-T2 is een geavanceerde netwerkadapterkaart die twee 10 Gigabit Ethernet-poorten biedt voor high-performance datacenters en serveromgevingen. Dit OCP (Open Compute Project) compatibele product integreert naadloos in Fujitsu-servers en ondersteunt snelle, betrouwbare netwerkverbindingen voor veeleisende toepassingen.

Nog 1 beschikbaar (bel voor reservering · levering verwacht binnen 8 dagen)Dit item is op voorraad bij een Europese distributeur. Onze leverancier kan dit item daar bestellen en vervolgens doorsturen. De levertijd is daarom ~8 werkdagen.

Wij lezen 's ochtends ~08:30 de voorraden van onze leveranciers in. Deze kan gedurende de dag door anderen besteld worden (niet alleen onze klanten; ook die van de leveranciers). Hoe later op de dag, hoe groter de kans dat deze (beperkte) voorraad is verkocht. Neem daarom contact op voor zekerheid en/of een reservering.

Fabrikant Fujitsu
MPN INE:X557T2OCPG1P5
€ 400,00 excl. BTW
4,5 · 4,0 · Gratis verzending vanaf €250
Omschrijving
Fujitsu PLAN EM X557-T2 2x10GBASE-T OCP
Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten. Meld foutBedankt voor uw melding!

Er ging iets mis. Probeer het opnieuw.