Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Fujitsu S26361-F3986-L5 netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ (S26361-F3986-L5)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 940,00
excl. BTW € 1.137,40 incl. BTW
Partnummer:

S26361-F3986-L5

EAN: 4057185843249 Beschikbaarheid: Nog 3 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

Fujitsu S26361-F3986-L5, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 50/125,62.5/125 µm, SR

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Fujitsu S26361-F3986-L5. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Vezel-optische connector LC
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Prestatie

Maximaal bereik 400 m
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125,62.5/125 µm
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Nee
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm SR

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...