Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP Ethernet 10Gb 2P 560FLR-SFP+ Adptr (665243-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 307,00
excl. BTW
Partnummer:

665243-B21

EAN: 4948382857316 Staat: HPE Renew Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Ethernet 10Gb 2P 560FLR-SFP+ Adptr

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

HP ETHERNET 10GB 560FLR-SFP+ 2P ADAPTER

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Vezel-optische connector SFP+
Fibre channel-poorten 2

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Full duplex Ja

Gewicht en omvang

Breedte 270 mm
Diepte 352,6 mm
Hoogte 120,7 mm
Gewicht 2 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Servers
HP DL385p Gen8 6376 Max Cnsld SFF EU Svr

HP DL385p Gen8 6376 Max Cnsld SFF EU Svr

703932-421
€ 4.603,00
Op voorraad
HP DL385p Gen8 6320 Strg Cntr LFF EU Svr

HP DL385p Gen8 6320 Strg Cntr LFF EU Svr

703930-421

Normale prijs: € 2.521,00

Actieprijs € 1.596,00

Op voorraad
HP DL385p Gen8 6320 Entry 8-SFF EU Svr

HP DL385p Gen8 6320 Entry 8-SFF EU Svr

710723-421
€ 1.814,00
Op voorraad
HP DL385p Gen8 6344 Ded Wkld SFF EU Svr

HP DL385p Gen8 6344 Ded Wkld SFF EU Svr

703931-421
€ 3.784,00
Op voorraad
HP DL380p Gen8 E5-2630v2 Base EU Svr

HP DL380p Gen8 E5-2630v2 Base EU Svr

704559-421
€ 3.397,00
Op voorraad
HP DL380p Gen8 E5-2609v2 Entry EU Svr

HP DL380p Gen8 E5-2609v2 Entry EU Svr

704560-421

Normale prijs: € 2.334,00

Actieprijs € 2.132,00

Op voorraad
HP DL380p Gen8 E5-2630v2-eStar EU Svr

HP DL380p Gen8 E5-2630v2-eStar EU Svr

709942-421
€ 4.514,00
Op voorraad
HP DL380p Gen8 E5-2690v2 Perf EU Svr

HP DL380p Gen8 E5-2690v2 Perf EU Svr

709943-421
€ 9.142,00
Op voorraad
HP DL360p Gen8 E5-2650v2 Perf EU Svr

HP DL360p Gen8 E5-2650v2 Perf EU Svr

733739-421

Normale prijs: € 6.684,00

Actieprijs € 4.486,00

Op voorraad
HP DL360p Gen8 E5-2640 Base EU Reman Svr

HP DL360p Gen8 E5-2640 Base EU Reman Svr

646902R-421
€ 3.625,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85514
€ 28,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85550
€ 35,00
Op voorraad
C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85552
€ 46,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85505
€ 25,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP Ethernet 10Gb 2P 560FLR-SFP+ Adptr.
  Bezig met laden...