Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP Ethernet 10Gb 2P 560FLR-SFP+ Adptr (665243-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 332,00
excl. BTW (€ 401,72 incl. BTW)
Partnummer:

665243-B21

EAN: 4948382857316 Staat: HPE Renew Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Ethernet 10Gb 2P 560FLR-SFP+ Adptr

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

HP ETHERNET 10GB 560FLR-SFP+ 2P ADAPTER

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Vezel-optische connector SFP+
Fibre channel-poorten 2

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Full duplex Ja

Gewicht en omvang

Breedte 270 mm
Diepte 352,6 mm
Hoogte 120,7 mm
Gewicht 2 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Servers
HP DL385p Gen8 6376 Max Cnsld SFF EU Svr

HP DL385p Gen8 6376 Max Cnsld SFF EU Svr

703932-421

Normale prijs: € 4.741,00

Actieprijs € 4.698,00

Op voorraad
HP DL385p Gen8 6320 Strg Cntr LFF EU Svr

HP DL385p Gen8 6320 Strg Cntr LFF EU Svr

703930-421

Normale prijs: € 2.596,00

Actieprijs € 2.574,00

Op voorraad
HP DL385p Gen8 6320 Entry 8-SFF EU Svr

HP DL385p Gen8 6320 Entry 8-SFF EU Svr

710723-421

Normale prijs: € 1.896,00

Actieprijs € 1.835,00

Op voorraad
HP DL385p Gen8 6344 Ded Wkld SFF EU Svr

HP DL385p Gen8 6344 Ded Wkld SFF EU Svr

703931-421
€ 3.927,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 2.6GHz E5-2630V2 460W Rack (2U) server

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 2.6GHz E5-2630V2 460W Rack (2U) server

704559-421

Normale prijs: € 3.499,00

Actieprijs € 3.467,00

Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 2.5GHz E5-2609V2 460W Rack (2U) server

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 2.5GHz E5-2609V2 460W Rack (2U) server

704560-421

Normale prijs: € 2.417,00

Actieprijs € 2.131,00

Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 2.6GHz E5-2630V2 460W Rack (2U) server

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 2.6GHz E5-2630V2 460W Rack (2U) server

709942-421

Normale prijs: € 4.649,00

Actieprijs € 4.607,00

Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 3GHz E5-2690V2 750W Rack (2U) server

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 3GHz E5-2690V2 750W Rack (2U) server

709943-421
€ 9.345,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360p Gen8 2.6GHz E5-2650V2 750W Rack (1U) server

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360p Gen8 2.6GHz E5-2650V2 750W Rack (1U) server

733739-421
€ 6.838,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant 360p Gen8 2.5GHz E5-2640 460W Rack (1U) server

Hewlett Packard Enterprise ProLiant 360p Gen8 2.5GHz E5-2640 460W Rack (1U) server

646902R-421
€ 3.733,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85514
€ 30,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85550
€ 38,00
Op voorraad
C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85552
€ 30,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85505
€ 27,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP Ethernet 10Gb 2P 560FLR-SFP+ Adptr.
  Bezig met laden...