Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP FlexFabric 10Gb 2P 534M Adptr (700748-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 402,00
excl. BTW € 486,42 incl. BTW
Partnummer:

700748-B21

EAN: 0887111291981 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

FlexFabric 10Gb 2P 534M Adptr

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

HP FlexFabric 10Gb 2P 534M Adptr

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Fibre channel-poorten 2

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

data storage devices

Ondersteunt Windows Ja
Ondersteunt Linux Ja

Minimale systeemeisen

Aanbevolen gebruik Server

Gewicht en omvang

Gewicht 450 g

Inhoud van de verpakking

Aantal 1

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Diskette-collectie
HP StoreEasy 3840 Gateway Storage Blade

HP StoreEasy 3840 Gateway Storage Blade

E7X08A
€ 4.833,00
Op voorraad
Data-opslag-servers
HP StoreEasy 3830 Gateway Storage Blade

HP StoreEasy 3830 Gateway Storage Blade

B7E01A
€ 3.713,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
C2G 85514 Glasvezel kabel 2 m OFNR SC Turkoois

C2G 85514 Glasvezel kabel 2 m OFNR SC Turkoois

85514
€ 28,00
Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 37,00
Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 47,00
Op voorraad
C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

85505
€ 25,00
Op voorraad
Servers
HP BL460c Gen8 E5-2670v2 2P 64GB Svr

HP BL460c Gen8 E5-2670v2 2P 64GB Svr

724082-B21
€ 7.068,00
Op voorraad
HP BL460c Gen8 E5-2650v2 1P 32GB Svr

HP BL460c Gen8 E5-2650v2 1P 32GB Svr

724084-B21
€ 4.128,00
Op voorraad
HP BL460C GEN8 E5-2640V2 1P 32GB SVR

HP BL460C GEN8 E5-2640V2 1P 32GB SVR

724085-B21
€ 3.734,00
Op voorraad
HP BL460c Gen8 E5-2620v2 1P 16GB Svr

HP BL460c Gen8 E5-2620v2 1P 16GB Svr

724086-B21
€ 2.972,00
Op voorraad
HP BL460c Gen8 E5-2650Lv2 1P 32GB Svr

HP BL460c Gen8 E5-2650Lv2 1P 32GB Svr

724088-B21
€ 4.174,00
Op voorraad
HP BL460C G9 E5-2609v3 1P 16GB Svr

HP BL460C G9 E5-2609v3 1P 16GB Svr

727026-B21
€ 2.821,00
Op voorraad
HP BL460C G9 E5-2620v3 1P 16GB Svr

HP BL460C G9 E5-2620v3 1P 16GB Svr

727027-B21
€ 2.986,00
Op voorraad
HP BL460C G9 E5-2640v3 1P 32GB Svr

HP BL460C G9 E5-2640v3 1P 32GB Svr

727028-B21
€ 3.977,00
Op voorraad
HP BL460C G9 E5-2650v3 1P 32GB Svr

HP BL460C G9 E5-2650v3 1P 32GB Svr

727029-B21
€ 4.243,00
Op voorraad
HP BL460C G9 E5-2660v3 2P 64GB Svr

HP BL460C G9 E5-2660v3 2P 64GB Svr

727030-B21
€ 7.064,00
Op voorraad
HP BL460C G9 E5-2670v3 2P 128GB Svr

HP BL460C G9 E5-2670v3 2P 128GB Svr

727031-B21
€ 9.530,00
Op voorraad
HP BL460c Gen8 E5 2640 1P 32GB Svr

HP BL460c Gen8 E5 2640 1P 32GB Svr

666160-B21
€ 4.211,00
Op voorraad
HP BL460c Gen8 E5 2609 1P 16GB Svr

HP BL460c Gen8 E5 2609 1P 16GB Svr

666162-B21
€ 3.174,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP FlexFabric 10Gb 2P 534M Adptr.
  Bezig met laden...