Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HPE Ethernet 10Gb 2P 571SFP+Adptr (728987-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 864,00

Actieprijs € 833,00

excl. BTW € 1.007,93 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

728987-B21

EAN: 0887758480083 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HPE Ethernet 10Gb 2P 571SFP+Adptr

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

HPE 571SFP+ - Netwerkadapter - PCIe 2.0 x8 laag profiel - 10 Gigabit SFP+ x 2 - voor Apollo pc40, sx40, ProLiant DL360p Gen8, DL380p Gen8

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Vezel-optische connector SFP+
Fibre channel-poorten 2

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.1ab,IEEE 802.3,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3x

data storage devices

Plug and play Ja

Certificaten

RoHS compliance Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Data-opslag-servers
Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830 Opslagserver Rack (2U) Ethernet LAN Zwart, Zilver

Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830 Opslagserver Rack (2U) Ethernet LAN Zwart, Zilver

B7E00A
€ 4.373,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85514
€ 31,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85550
€ 38,00
Op voorraad
C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85552
€ 31,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85505
€ 27,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HPE Ethernet 10Gb 2P 571SFP+Adptr.
  Bezig met laden...