Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 100Gb QSFP28 MPO SR4 100m netwerk transceiver module Vezel-optiek 100000 Mbit/s 850 nm (861742-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 377,00
excl. BTW € 456,17 incl. BTW
Partnummer:

861742-B21

EAN: 0190017063904 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

100Gb QSFP28 MPO SR4 100m Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise 100Gb QSFP28 MPO SR4 100m. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP28. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Breedte: 72,7 mm, Diepte: 8,5 mm, Hoogte: 18,4 mm

What if you could deploy 100 Gb transceiver connections with an overall reduction of cost per bit? The HPE 100Gb QSFP28 Transceiver is designed to meet the increasing demand of growing bandwidth in the data center. The 100 Gb performance allows a reduction of the port density and number of hardware components required to achieve this higher speed. With reduction of cost per bit, The HPE 100Gb QSFP28 Transceiver can significantly reduce Capex and Opex spending on interconnect connections. When the fiber optic cable is attached via a standard MPO connector, up to 100m connection can be conducted via multi-mode fibers.

Features

- The HPE 100Gb QSFP28 MPO SR4 100m Transceiver has four optical lanes in each direction, allowing each to operate at 25 Gb.
- MPO connector for plugging in multi-mode fiber cables.
- Maximum link length of 70 m on OM3 and 100 m on OM4 multimode fiber at 100 Gb/s.
- Bit-error Rate (BER) lower than 10-15.
- 3.3 V power supply.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting QSFP28
Vezel-optische connector MPO
Overdrachtssnelheid (max) 100000 Mbit/s

Prestatie

Maximaal bereik 100 m
Golflengte 850 nm
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm SR4

Energie

Typisch stroomverbruik 3,5 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 72,7 mm
Diepte 8,5 mm
Hoogte 18,4 mm
Gewicht 36,3 g

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...