Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module 8000 Mbit/s SFP+ 1310 nm (AJ717A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 926,00
excl. BTW € 1.120,46 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AJ717A

EAN: 0883585702190 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

8Gb LW B-series 10km FC SFP+ 1 Pack

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise AJ717A. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m. Gewicht: 20 g

8-Gb langegolf B serie 10 km Fibre Channel SFP+ transceiver, 1 stuks

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s
Fibre channel-poorten 1
Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s

data storage devices

Auto MDI/MDI-X Nee
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm

Gewicht en omvang

Gewicht 20 g

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module 8000 Mbit/s SFP+ 1310 nm.
  Bezig met laden...