Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel (AJ838A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 125,00
excl. BTW (€ 151,25 incl. BTW)
Partnummer:

AJ838A

EAN: 0884420053729 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 30.0m 1-Pack Fiber Optic Cable

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3. Lengte snoer: 30 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Kleur kabel Blauw
Draad modus structuur Multimode
Golflengte 1300 nm
Verlies van insertion 0,5 dB
Soort stekkers Mannelijk/Mannelijk

Gewicht en omvang

Lengte snoer 30 m
Gewicht 454 g

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel.
  Bezig met laden...