Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP Intel 10GbE SFP+ netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm (C3N53AA)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 64,00
excl. BTW € 77,44 incl. BTW
Partnummer:

C3N53AA

EAN: 0887111344656 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

HP Intel 10GbE SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Vezel-optische connector SFP+
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Prestatie

Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Kleur van het product Zilver
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm SR
HP-segment Bedrijf, Enterprise

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...