Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise C8R23B netwerk transceiver module Vezel-optiek 8000 Mbit/s SFP+ 850 nm (C8R23B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 297,00
excl. BTW € 359,37 incl. BTW
Partnummer:

C8R23B

EAN: 0190017186351 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HPE MSA 8GB SW FC SFP 4PK XCVR

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise C8R23B. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: MSA 2050 Storage, MSA 2052 Storage. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal producten inbegrepen: 4 stuk(s)

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type SW
Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s

Prestatie

Golflengte 850 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125,62.5/125 µm
Compatibele producten MSA 2050 Storage, MSA 2052 Storage
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Nee
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm SW

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Inhoud van de verpakking

Aantal producten inbegrepen 4 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 SAN disk array 1,6 TB Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 SAN disk array 1,6 TB Rack (2U)

Q1J02A
€ 10.259,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA 2050 SAN disk array Rack (2U) Zwart, Zilver

Hewlett Packard Enterprise MSA 2050 SAN disk array Rack (2U) Zwart, Zilver

Q1J04A
€ 10.963,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA 2050 SAN disk array Rack (2U) Zwart, Zilver

Hewlett Packard Enterprise MSA 2050 SAN disk array Rack (2U) Zwart, Zilver

Q1J79A
€ 10.963,00
Op voorraad
  Bezig met laden...