Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise E7Y00A rack-toebehoren (E7Y00A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 203,00
excl. BTW € 245,63 incl. BTW
Partnummer:

E7Y00A

EAN: 0888182674772 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP SN3000B/SN6000B Switch Accessory Kit

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise E7Y00A. Breedte: 108 mm, Diepte: 781,1 mm, Diepte: 10,8 cm

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Gewicht en omvang

Gewicht 3,37 kg
Breedte 108 mm
Diepte 781,1 mm
Diepte 10,8 cm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel 50 m LC Blauw

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel 50 m LC Blauw

AJ839A
€ 175,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6000B Grijs 1U

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6000B Grijs 1U

QK754B
€ 23.148,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6000B 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6000B 1U Grijs

QR480B
€ 38.089,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module 8000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module 8000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

AJ717A
€ 915,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series 1Gb Ethernet Copper SFP netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise B-series 1Gb Ethernet Copper SFP netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s

AW537A
€ 242,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ715A netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP

Hewlett Packard Enterprise AJ715A netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP

AJ715A
€ 22,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel 0,5 m LC Blauw

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel 0,5 m LC Blauw

AJ833A
€ 63,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel 1 m LC Blauw

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel 1 m LC Blauw

AJ834A
€ 63,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Glasvezel kabel 5 m Blauw

Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Glasvezel kabel 5 m Blauw

AJ836A
€ 69,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel 15 m LC Blauw

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel 15 m LC Blauw

AJ837A
€ 81,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 Glasvezel kabel Blauw

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 Glasvezel kabel Blauw

AJ838A
€ 143,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk Glasvezel kabel Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk Glasvezel kabel Blauw

AJ835A
€ 61,00
Op voorraad
  Bezig met laden...