Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise E7Y10A netwerk transceiver module Vezel-optiek 16000 Mbit/s SFP+ (E7Y10A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 402,00
excl. BTW € 486,42 incl. BTW
Partnummer:

E7Y10A

EAN: 0888182946244 Beschikbaarheid: Nog 1 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

HPE 16Gb SFP+SW 1-pack C Temp XCVR

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise E7Y10A. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+

HPE - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (Short Wave) - commercieel

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Vezel-optische connector LC
Overdrachtssnelheid (max) 16000 Mbit/s

Prestatie

Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...