Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X121 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1310 nm (J4859C)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 87,00
excl. BTW € 105,27 incl. BTW
Partnummer:

J4859C

EAN: 0883585267811 Beschikbaarheid: Nog 1 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

1310 nm, SFP, 20 g

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise X121. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 0,5 W. Gewicht: 20 g

HP X121 1 G SFP LC LX transceiver met één 1000Base-LX poort

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Vezel-optische connector LC
Fibre channel-poorten 2
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Prestatie

Auto MDI/MDI-X Nee
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125,62.5/125 µm
Duplex systeem Volledig
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm LX

Energie

Stroomverbruik 0,5 W

Gewicht en omvang

Gewicht 20 g

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...