HP ProCurve Gigabit-LX-LC **New Retail** (J4859C)

0 Reviews

  • Partnummer:

    J4859C

  • Beschikbaarheid: Voldoende
€ 73,00
excl. BTW

HP ProCurve Gigabit-LX-LC **New Retail**

  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Reviews
  • FAQ
ProCurve Gigabit-LX-LC **New Retail**

Power over Ethernet (PoE)
N/B

Soort aansluiting
SFP

Overdrachtssnelheid (max)
1000 Mbit/s

Ethernet LAN
N/B

Vezel-optische connector
LC

Full duplex
N/B

Netwerkstandaard
N/B

Inhoud
N/B

SFP transceiver type
LX

ARK ID
N/B

Fibre channel-poorten
2

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
N/B

Bekabelingstechnologie
N/B

Plug and play
N/B

Hot-plug ondersteuning
N/B

Hot-swap
N/B

Auto MDI/MDI-X
Nee

Maximaal bereik
10000 m

Golflengte
1310 nm

Soort kabel
Vezel-optiek

Vezelkabel diameters ondersteund
62.5, 50

Tx vermogen (max)
N/B

Rx vermogen (min)
N/B

Rx vermogen (max)
N/B

Duplex systeem
Volledig

Compatibele producten
N/B

Tx vermogen (min)
N/B

Dell E-Value-code
N/B

Land van herkomst
N/B

Gemakkelijk te installeren
N/B

Link budget
N/B

Golflengtemultiplexing (WDM)
N/B

Kleur van het product
N/B

Materiaal behuizing
N/B

Auto-negotiation
N/B

Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
N/B

Tx-golflengte (max)
N/B

Tx-golflengte (min)
N/B

Rx-golflengte (min)
N/B

Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
N/B

Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Ja

Rx-golflengte (max)
N/B

Ingangsspanning
N/B

Spanning
N/B

Output current
N/B

Stroomverbruik
0,5 W

Stroom (max.)
N/B

Temperatuur, in bedrijf
N/B

RX sensitiviteit
N/B

Productserie
N/B

Temperatuur bij opslag
N/B

Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
N/B

Luchtvochtigheid bij opslag
N/B

Hoogte, in bedrijf
N/B

Hoogte bij opslag
N/B

Bedrijfstemperatuur, bereik
N/B

Breedte
N/B

Diepte
N/B

Hoogte
N/B

Gewicht
20 g

Breedte van de verpakking
N/B

Diepte van de doos
N/B

Hoogte van de verpakking
N/B

Gewicht pakket
N/B

Breedte van de verpakking
N/B

Diepte van de verpakking
N/B

Hoogte van de verpakking
N/B

Verpakkingsvolume
N/B

RoHS compliance
N/B

Certificering
N/B

Energy Star-certificaat
N/B

Veiligheid
N/B

RoHS compliance
N/B

Aantal inbegrepen producten
N/B

Afmetingen verpakking (BxDxH)
N/B

Gebruikershandleiding
N/B

Zendvermogen
N/B

Lengte van de verpakking
N/B

Gebruiksaanwijzing
N/B

Verpakkingstype
N/B

Lengte snoer
N/B

Maat
N/B

Afmetingen (BxDxH)
N/B

Aansluitingen
N/B

Gewicht
N/B

Duplex-poort
N/B

Lengte van de verpakking
N/B

Gewicht
N/B

Zendvermogensgebied
N/B

Schrijf uw eigen review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over dit product.

Klant-login

Please enter your email below and we will send you a new password.

Wat is dit?

Winkelwagen

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Kortingen

  Bezig met laden...