Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP ProCurve Gigabit-LX-LC **New Retail** ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC (J4859C)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 84,00
excl. BTW € 101,64 incl. BTW
Partnummer:

J4859C

EAN: 0883585267811 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

ProCurve Gigabit-LX-LC **New Retail** ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type LX
Fibre channel-poorten 2

data storage devices

Auto MDI/MDI-X Nee
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund 62.5, 50
Duplex systeem Volledig
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja

Energie

Stroomverbruik 0,5 W

Gewicht en omvang

Gewicht 20 g

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP ProCurve Gigabit-LX-LC **New Retail** ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC.
  Bezig met laden...