Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP X121 1G SFP LC LH TRANSCEIVER (J4860C)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 1.867,00

Actieprijs € 1.810,00

excl. BTW (€ 2.190,10 incl. BTW)
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

J4860C

EAN: 0883585267828 Beschikbaarheid: Nog 2 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

X121 1G SFP LC LH TRANSCEIVER

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HPE ARUBA X121 1G SFP LC LH TRANSCEIVER FOR SINGLE MODE FIBRE RANGE UP TO 70KM

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Fibre channel-poorten 1

data storage devices

Auto MDI/MDI-X Nee
Maximaal bereik 70000 m
Golflengte 1550 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Duplex systeem Volledig
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja

Energie

Stroomverbruik 1 W

Gewicht en omvang

Gewicht 20 g

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP X121 1G SFP LC LH TRANSCEIVER.
  Bezig met laden...