Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module (J9150A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 167,00
excl. BTW (€ 202,07 incl. BTW)
Partnummer:

J9150A

EAN: 0884420143307 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m. Typisch stroomverbruik: 0,6 W. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 55,7 mm, Hoogte: 11,9 mm

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber.

Warranty and support

• Beperkte elektronische en telefonische support van HP is beschikbaar. Kijk op de HP website www.procurve.com/support voor informatie over de geleverde support en de beschikbare supportperiode.


Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae

data storage devices

Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja

Energie

Stroomverbruik 0,6 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 85 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 85 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m

Gewicht en omvang

Breedte 13,8 mm
Diepte 55,7 mm
Hoogte 11,9 mm
Gewicht 20 g

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module.
  Bezig met laden...