Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter (J9152A)

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter (J9152A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 640,00
excl. BTW € 774,40 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

J9152A

Beschikbaarheid: Nog 18 beschikbaar
Omschrijving

HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 220 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: WEEE. Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x 12 mm, Interface: 1 x 10GBase-LRM, Vormfactor: SFP+

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LRM standard, for 10-Gigabit connectivity up to 220 m on legacy multimode fiber.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 220 m

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m

Certificaten

Certificering WEEE

Overige specificaties

Full duplex Ja
Afmetingen (BxDxH) 55,5 x 13 x 12 mm
Aansluiting(en) LC
Soort kabel 62.5/125 μm / 50/125 μm
Formaat SFP+
Interface 1 x 10GBase-LRM

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter.
  Bezig met laden...