HPE 24 Port 10 100 POE V2 ZL MO

De HP ProCurve 2910al-24G is een managed Gigabit Ethernet switch speciaal ontworpen voor middelgrote netwerken. Met 24 poorten en geïntegreerde Power over Ethernet (PoE) technologie biedt deze switch flexibiliteit en betrouwbaarheid voor zakelijke omgevingen.

Nog 1 beschikbaar (bel voor reservering · levering verwacht binnen 8 dagen)Dit item is op voorraad bij een Europese distributeur. Onze leverancier kan dit item daar bestellen en vervolgens doorsturen. De levertijd is daarom ~8 werkdagen.

Wij lezen 's ochtends ~08:30 de voorraden van onze leveranciers in. Deze kan gedurende de dag door anderen besteld worden (niet alleen onze klanten; ook die van de leveranciers). Hoe later op de dag, hoe groter de kans dat deze (beperkte) voorraad is verkocht. Neem daarom contact op voor zekerheid en/of een reservering.

Fabrikant HP
MPN J9547A
EAN 0885631940891
€ 256,00 excl. BTW
4,5 · 4,0 · Gratis verzending vanaf €250
Omschrijving
HPE 24 Port 10 100 POE V2 ZL MO
Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten. Meld foutBedankt voor uw melding!

Er ging iets mis. Probeer het opnieuw.