Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP X130 10G SFP+ LC LRM TRANSCEIVER (JD093B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 1.064,00
excl. BTW € 1.287,44 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD093B

EAN: 0885631249482 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

X130 10G SFP+ LC LRM TRANSCEIVER

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 22,17 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HPE ARUBA X130 10G SFP+ LC LRM TRANSCEIVER FOR MULTIMODE FIBRE (OM1/OM2) RANGE UP TO 220M

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
Fibre channel-poorten 1

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP X130 10G SFP+ LC LRM TRANSCEIVER.
  Bezig met laden...