Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP X130 10G XFP SC LR Transceiver (JD108B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.979,00
excl. BTW (€ 2.394,59 incl. BTW)
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD108B

EAN: 0885631249581 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

X130 10G XFP SC LR Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HP X130 10G XFP SC LR Transceiver

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting XFP
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
SFP transceiver type LR
Fibre channel-poorten 1

data storage devices

Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP X130 10G XFP SC LR Transceiver.
  Bezig met laden...