Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER Vezel-optiek 10000Mbit/s XFP netwerk transceiver module (JD121A)

Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER Vezel-optiek 10000Mbit/s XFP netwerk transceiver module (JD121A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 6.490,00
excl. BTW € 7.852,90 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD121A

EAN: 0885631161241 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP X135 10G XFP LC ER Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek. Certificering: REACH

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting XFP
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
SFP transceiver type ER
Fibre channel-poorten 1

data storage devices

Soort kabel Vezel-optiek
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja

Certificaten

Certificering REACH

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER Vezel-optiek 10000Mbit/s XFP netwerk transceiver module.
  Bezig met laden...