Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 MODULE (JD367A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 420,00
excl. BTW (€ 508,20 incl. BTW)
Partnummer:

JD367A

EAN: 0885631162217 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

2-PORT GBE SFP A5500/E4800 MODULE

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

ARUBA 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 MODULE

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 2
Aansluitingen 2 x SFP (mini-GBIC)

data storage devices

Ondersteunde mediatypen SFP
Compatibiliteit HP 5500/4800

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-48G EI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-48G EI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JD375A#ABB

Normale prijs: € 5.104,00

Actieprijs € 2.862,00

Op voorraad
HP 5500-24G-PoE+ EI Switch w/2 Intf Slts

HP 5500-24G-PoE+ EI Switch w/2 Intf Slts

JG241A#ABB
€ 3.378,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G EI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G EI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JE069A#ABB
€ 2.726,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G EI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G EI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JD377A#ABB

Normale prijs: € 3.000,00

Actieprijs € 1.734,00

Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G SI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G SI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JD369A#ABB
€ 2.371,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise A 5120-24G EI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise A 5120-24G EI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JE066A#ABB

Normale prijs: € 1.004,00

Actieprijs € 966,00

Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G EI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G EI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JE067A#ABB

Normale prijs: € 1.741,00

Actieprijs € 1.717,00

Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G-PoE+ SI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G-PoE+ SI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

JG238A#ABB
€ 2.720,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-48G-PoE+ SI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-48G-PoE+ SI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

JG239A#ABB
€ 4.540,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-PoE+-4SFP HI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-PoE+-4SFP HI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart

JG541A
€ 4.413,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G-SFP EI Beheerde netwerkswitch L3 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G-SFP EI Beheerde netwerkswitch L3 1U Zwart

JD374A#ABB

Normale prijs: € 4.960,00

Actieprijs € 2.961,00

Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-SFP HI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-SFP HI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart

JG543A
€ 6.873,00
Op voorraad
HP HI 5500-48G-4SFP w/2 Intf Slts Switch

HP HI 5500-48G-4SFP w/2 Intf Slts Switch

JG312A#ABB
€ 5.563,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85514
€ 31,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85550
€ 38,00
Op voorraad
C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85552
€ 30,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85505
€ 27,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 MODULE.
  Bezig met laden...