Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1950 24G 2SFP+ 2XGT PoE+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs 1U Power over Ethernet (PoE) (JG962A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner

Normaal: € 618,00

Actieprijs € 599,00

excl. BTW € 724,79 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG962A#ABB

EAN: 0888182695203 Staat: nieuw open doos Beschikbaarheid: Nog 17 beschikbaar
Omschrijving

HP 1950-24G-2SFP+-2XGT-PoE+ Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1950 24G 2SFP+ 2XGT PoE+. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U

HP 1950 Switches are smart web-managed Gigabit switches with 10G uplinks, for small business customers needing advanced high-performance connections. The series has two standard models and two PoE+ models, 24 and 48 Gigabit ports, each with two 10GBASE-T ports and two 10G SFP+ high-bandwidth ports.

The switches deliver true-stacking, allowing up to four devices to be logically administered as a single entity. They support Layer 3 static routing on IPv4 and IPv6. Other advanced features include ACLs, 802.1X, STP, RSTP, and MSTP. Limited lifetime warranty covers unit, fans and power supplies.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
Formaat 1U
Kleur van het product Grijs

Beheerfuncties

Switch type Managed
Web-gebaseerd management Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L3

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Console port RJ-45
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T
Aantal geïnstalleerde SFP+ modules 2
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u
IGMP snooping Ja
10G support Ja
VLAN=ondersteuning Ja
Rate limiting Ja
Port mirroring Ja
DHCP client Ja
Datastroombeheer Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 16384 entries
Switchingcapaciteit 128 Gbit/s
Throughput 95,2 Mpps
Latentie (10-100 Mbps) 5 µs
Latentie (1 Gbps) 5 µs
Latentie (10 Gbps) 1,5 µs
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja
SSH/SSL support Ja
DHCP-functies DHCP client

Prestatie

Stapelbaar Ja
Packet buffergeheugen 1,5 MB
Type geheugen SDRAM
Flash memory 128 MB
Intern geheugen 1024 MB
Virtual stacking (units) 4

Energie

AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
Stroomverbruik 425 W
Vermogensverbruik (max) 425 W
Vermogenstoevoer inclusief Ja

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Ja
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 370 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 440 mm
Diepte 360 mm
Hoogte 44 mm
Gewicht 6 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 Glasvezel kabel 30 m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 Glasvezel kabel 30 m Blauw

QK736A
€ 226,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk Glasvezel kabel Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk Glasvezel kabel Blauw

AJ835A
€ 68,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m Glasvezel kabel

QK737A
€ 276,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel 50 m LC Blauw

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel 50 m LC Blauw

AJ839A
€ 176,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel 0,5 m LC Blauw

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel 0,5 m LC Blauw

AJ833A
€ 58,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel 1 m LC Blauw

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel 1 m LC Blauw

AJ834A
€ 26,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel 15 m LC Blauw

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel 15 m LC Blauw

AJ837A
€ 100,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 Glasvezel kabel Blauw

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 Glasvezel kabel Blauw

AJ838A
€ 195,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m Glasvezel kabel OFC

QK732A
€ 70,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m Glasvezel kabel OFC

QK733A
€ 91,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m Glasvezel kabel OFC

QK734A
€ 144,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m Glasvezel kabel OFC

QK735A
€ 133,00
Op voorraad
Netwerken
Hewlett Packard Enterprise X121 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

Hewlett Packard Enterprise X121 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

J4859C
€ 184,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1950 24G 2SFP+ 2XGT PoE+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs 1U Power over Ethernet (PoE).
  Bezig met laden...