Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP ARUBA 3810M 48G 1-SLOT SWITCH (JL072A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner

Normaal: € 4.186,00

Actieprijs € 4.118,00

excl. BTW € 4.982,78 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JL072A

EAN: 0888793596586 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

ARUBA 3810M 48G 1-SLOT SWITCH

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 85,81 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HPE ARUBA 3810M 48G 1-SLOT SWITCH MANAGED LIFE WTY NO PSU

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Rack-montage Ja
Kleur van het product Zwart
Formaat 1U

Beheerfuncties

Switch type Managed
Web-gebaseerd management Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L3

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Console port RJ-45
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
Full duplex Ja
10G support Ja
Auto-sensing Ja
VLAN=ondersteuning Ja
DHCP server Ja
IP routing Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 64000 entries
Switchingcapaciteit 320 Gbit/s
Throughput 190,5 Mpps
Latentie (1 Gbps) 2,8 µs
Latentie (10 Gbps) 1,8 µs
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja

data storage devices

Stapelbaar Ja
Type processor Ja
Packet buffergeheugen 13,5 MB
Type geheugen DDR3 SDRAM
Intern geheugen 2048 MB
Virtual stacking (units) 10
Frequentie van processor 1000 MHz

data storage devices

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 90 procent

Gewicht en omvang

Breedte 442,5 mm
Diepte 431,3 mm
Hoogte 43,9 mm
Gewicht 5,99 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk transceiver modules
HP X142 40G QSFP+ MPO SR4 TRANSCEIVER

HP X142 40G QSFP+ MPO SR4 TRANSCEIVER

JH231A
€ 1.131,00
Op voorraad
HP X142 40G QSFP+ LC LR4 SM TRANSCEIVER

HP X142 40G QSFP+ LC LR4 SM TRANSCEIVER

JH232A
€ 5.218,00
Op voorraad
HP X142 40G QSFP+ MPO ESR4 300M XCVR

HP X142 40G QSFP+ MPO ESR4 300M XCVR

JH233A
€ 1.849,00
Op voorraad
Netwerkkabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

QK736A
€ 235,00
Op voorraad
InfiniBand-kabels
HP X242 40G QSFP+ TO QSFP+ 1M DAC CABLE

HP X242 40G QSFP+ TO QSFP+ 1M DAC CABLE

JH234A
€ 210,00
Op voorraad
HP X242 40G QSFP+ TO QSFP+ 3M DAC CABLE

HP X242 40G QSFP+ TO QSFP+ 3M DAC CABLE

JH235A
€ 210,00
Op voorraad
HP X242 40G QSFP+ TO QSFP+ 5M DAC CABLE

HP X242 40G QSFP+ TO QSFP+ 5M DAC CABLE

JH236A
€ 311,00
Op voorraad
Netwerkswitch modules
HP ARUBA 3810M 1QSFP+ 40GBE MODULE

HP ARUBA 3810M 1QSFP+ 40GBE MODULE

JL078A

Normaal: € 1.043,00

Actieprijs € 922,00

Op voorraad
HP ARUBA 3810M 2QSFP+ 40GBE MODULE

HP ARUBA 3810M 2QSFP+ 40GBE MODULE

JL079A
€ 2.513,00
Op voorraad
Hardware koeling accessoires
HP ARUBA 3810 SWITCH FAN TRAY

HP ARUBA 3810 SWITCH FAN TRAY

JL088A
€ 288,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl

QK737A
€ 287,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP ARUBA 3810M 48G 1-SLOT SWITCH.
  Bezig met laden...