Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 1000BASE-EX SFP netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s (JW149A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 731,00
excl. BTW € 884,51 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JW149A

EAN: 0190017020495 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Aruba SFP-EX 1000BASE-EX LC SFP XCVR

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 1000BASE-EX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Vezel-optische connector LC
Bekabelingstechnologie 1000BASE-EX
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Prestatie

Hot-plug ondersteuning Ja
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm EX/EZX

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal producten inbegrepen 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...