Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 Glasvezel kabel 30 m Blauw (QK736A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 230,00
excl. BTW € 278,30 incl. BTW
Partnummer:

QK736A

EAN: 0886111610631 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4. Lengte snoer: 30 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Blauw

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Kenmerken

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Kleur kabel Blauw
Draad modus structuur Multimode
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Lengte snoer 30
Type glasvezel OM4

Verpakking

Aantal 1

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...