Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Lenovo 3m LC-LC OM3 Glasvezel kabel (00MN505)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 29,00
excl. BTW € 35,09 incl. BTW
Partnummer:

00MN505

EAN: 0883436656092 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Lenovo 3m LC-LC OM3. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC

IBM/Lenovo is a global technology and innovation company, it is the largest technology and consulting employer in the world. IBM offers a wide range of technology and consulting services; a broad portfolio of middleware for collaboration, predictive analytics, software development and systems management; and the world's most advanced servers and supercomputers. Utilizing its business consulting, technology and R&D expertise, IBM helps clients become "smarter" as the planet becomes more digitally interconnected. As a global leader in the PC market, IBM develops, manufactures and markets cutting-edge, reliable, high-quality PC products and value-added professional services that provide customers around the world with smarter ways to be productive and competitive.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Kenmerken

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Draad modus structuur Multimode
Lengte snoer 3 m
Type glasvezel OM3
Type glasvezel OM3

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Lenovo 3m LC-LC OM3 Glasvezel kabel.
  Bezig met laden...