Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Glasvezel kabel (00MN511)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 53,00
excl. BTW € 64,13 incl. BTW
Partnummer:

00MN511

EAN: 0883436656115 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC

- Hoge kwaliteit - Lange levensduur - Eenvoudige installatie

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Kenmerken

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Draad modus structuur Multimode
Sexe Mannelijk/Mannelijk
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Lengte snoer 10 m
Type glasvezel OM3
Type glasvezel OM3
Aansluiting 2 type Mannelijk
Aansluiting 1 type Mannelijk

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...