Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Lenovo QLogic Enet and 8Gb FC Exp Card (00Y3270)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 605,00
excl. BTW € 732,05 incl. BTW
Partnummer:

00Y3270

EAN: 0883436347495 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

QLogic Enet and 8Gb FC Exp Card

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

QLogic Ethernet and 8 Gb Fibre Channel Expansion Card (CFFh) - Netwerkadapter - PCIe - GigE, 8Gb Fibre Channel - 4 poorten - voor BladeCenter HS12, HS21 XM, HS22, HS23, HX5, JS12, JS22, LS21, LS22, LS41, LS42, PS70X

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Fibre channel-poorten 2

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s
Full duplex Ja

Netwerk

Chipset QLogic EP2532 ASIC

data storage devices

Ondersteunt Windows Ja
Ondersteunt Linux Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 10 - 35 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 8 - 80 procent

Inhoud van de verpakking

Aantal 1

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85514
€ 31,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85550
€ 38,00
Op voorraad
C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85552
€ 31,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85505
€ 27,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Lenovo QLogic Enet and 8Gb FC Exp Card.
  Bezig met laden...