MPN 11NA000DGE
EAN 0195890237855
Omschrijving
Lenovo Desktop SE30 Tiny i5-1145GRE i51145GRE 16GB 512GB SSD Win 10 IoT (11NA000DGE)
  • Windows 10 IoT Enterprise
  • Intel Core i5-1145GRE (8MB Cache, 1.5GHz)
  • 16GB (3200MHz) DDR4-SDRAM & 512GB SSD
Disclaimer
Er ging iets mis. Probeer het opnieuw.
Meer informatie
Toetsenbord Duits (QWERTZ)
Specificaties
Processor
Processorfabrikant*
Intel
Processorgeneratie
Intel® 11de generatie Core™ i5
Processormodel*
i5-1145GRE
Processorfamilie*
Intel® Core™ i5
Aantal processorkernen
4
Frequentie van processor*
1,5 GHz
Maximale turbofrequentie van processor
4,1 GHz
Processor cache
8 MB
Configureerbare TDP-upfrequentie
2,6 GHz
Configureerbare TDP-up
28 W
Configureerbare TDP-down
12 W
Configureerbare TDP-downfrequentie
1,1 GHz
Aantal geïnstalleerde processoren
1
Geheugen
Intern geheugen*
16 GB
Maximum intern geheugen*
16 GB
Intern geheugentype
DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen
3200 MHz
Opslagmedia
Totale opslagcapaciteit*
512 GB
Opslagmedia*
SSD
Soort optische drive*
Nee
Totale capaciteit SSD's
512 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's
1
SSD capaciteit
SSD interfaces
NVMe, PCI Express 3.0
NVMe
Ja
SSD-vormfactor
M.2
Grafisch
Aparte grafische adapter*
Nee
Discreet grafische adapter model*
Niet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapter*
Ja
On-board graphics adapter model*
Intel Iris Xe Graphics
Netwerk
Ethernet LAN*
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
100,1000,2500 Mbit/s
Wifi*
Wifi-standaard
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi-standaarden
802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Fabrikant van de WLAN-controller
Intel
WLAN-controller-model
Intel Dual Band Wireless-AC 9260
Soort antenne
2x2
Bluetooth
Bluetooth-versie
5.1
Wake-on-LAN
Poorten & interfaces
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A*
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C*
Aantal Thunderbolt 4-poorten
Intel® Thunderbolt 4
Poorten & interfaces
Aantal DisplayPorts
DisplayPort versie
1.4a
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
2
Combo koptelefoon/microfoon port
Aansluiting voor netstroomadapter
Seriële poort(en)
2
Design
Type behuizing*
mini PC
Volume
0,81 l
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kabelslot sleuf type
Kensington
Kleur van het product*
Zwart
Kijkglas
Prestatie
Chipset moederbord
Intel SoC
Trusted Platform Module (TPM)
Type product*
Mini PC
Software
Inclusief besturingssysteem*
Windows 10 IoT Enterprise
Processor speciale functies
Ingebouwde opties beschikbaar
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT)
Idle States
Intel® Trusted Execution Technology
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX)
CPU configuratie (max)
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d)
Intel® Virtualization Technology (VT-x)
Energie
Netvoeding*
65 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
-20 - 60 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 60 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
20 - 80 procent
Trillingen, in bedrijf
3 G
Schokbestendigheid
30 G
Certificaten
Certificering
ErP Lot 6, Low Halogen, PCF
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten
RoHS, WEEE
Gewicht en omvang
Breedte*
179 mm
Diepte*
88 mm
Hoogte*
51,5 mm