MPN 11RJ002UGE
EAN 0195891855409
Omschrijving
Lenovo Desktop SE50 Tiny i5-8365UE i58365UE 8GB 128GB SSD Win 10 IoT (11RJ002UGE)
Disclaimer
Er ging iets mis. Probeer het opnieuw.
Meer informatie
Toetsenbord Duits (QWERTZ)
Specificaties
Processor
Processorfabrikant*
Intel
Processorgeneratie
Intel® 8de generatie Core™ i5
Processormodel*
i5-8365UE
Processorfamilie*
Intel® Core™ i5
Aantal processorkernen
4
Frequentie van processor*
1,6 GHz
Maximale turbofrequentie van processor
4,1 GHz
Processor cache
6 MB
Configureerbare TDP-upfrequentie
1,8 GHz
Configureerbare TDP-up
25 W
Configureerbare TDP-down
12,5 W
Configureerbare TDP-downfrequentie
1,1 GHz
Geheugen
Intern geheugen*
8 GB
Maximum intern geheugen*
32 GB
Intern geheugentype
DDR4-SDRAM
Geheugenlayout
1 x 8 GB
Geheugenslots
2x SO-DIMM
Opslagmedia
Totale opslagcapaciteit*
128 GB
Opslagmedia*
SSD
Totale capaciteit SSD's
128 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's
1
SSD capaciteit
SSD interfaces
NVMe, PCI Express 2.0, PCI Express 3.0
NVMe
Ja
SSD-vormfactor
M.2
Grafisch
Aparte grafische adapter*
Nee
Discreet grafische adapter model*
Niet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapter*
Ja
On-board graphics adapter model*
Intel® UHD Graphics 620
Netwerk
Ethernet LAN*
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
10,100,1000 Mbit/s
Bekabelingstechnologie
10/100/1000Base-T(X)
Wifi*
Wifi-standaard
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi-standaarden
802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Soort antenne
2x2
Bluetooth
Bluetooth-versie
4.2
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten*
2
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A*
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten*
1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
2
Hoofdtelefoonuitgangen
Combo koptelefoon/microfoon port
Seriële poort(en)
Design
Type behuizing*
mini PC
VESA-montage
Kleur van het product*
Zwart
Prestatie
Chipset moederbord
Intel SoC
Trusted Platform Module (TPM)
Type product*
Mini PC
Software
Inclusief besturingssysteem*
Windows 10 IoT Enterprise
Processor speciale functies
Intel® 64
Enhanced Intel SpeedStep Technology
Ingebouwde opties beschikbaar
Intel® Clear Video-technologie
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT)
Intel® TSX-NI
Idle States
Intel® Trusted Execution Technology
Execute Disable Bit
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX)
CPU configuratie (max)
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d)
Intel® Virtualization Technology (VT-x)
Energie
Netvoeding*
65 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 50 °C
Certificaten
Lage halogeen
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten
REACH, RoHS, WEEE
Gewicht en omvang
Breedte*
179 mm
Diepte*
182,9 mm
Hoogte*
72 mm