MPN 12W1003PGE
EAN 0199273188086
Omschrijving
Disclaimer
Er ging iets mis. Probeer het opnieuw.
Meer informatie
Toetsenbord Duits (QWERTZ)
Specificaties
Processor
Processorfabrikant*
Intel
Processorfamilie*
Intel® Core™ i5
Processorgeneratie
Intel Core i5-14xxx
Processormodel*
i5-14500T
Aantal processorkernen
14
Processor aantal threads
20
Maximale turbofrequentie van processor
4,8 GHz
Prestatiekernen
6
Efficiënte kernen
8
Performance-core Max Turbo Frequency
4,8 GHz
Efficient-core Max Turbo Frequency
3,4 GHz
Prestatie-kernbasisfrequentie
1,7 GHz
Efficiënte kernbasisfrequentie
1,2 GHz
Processor cache
24 MB
Processor cache type
Smart Cache
Processor basisvermogen
35 W
Maximaal turbovermogen
92 W
Geheugen
Intern geheugen*
16 GB
Maximum intern geheugen*
64 GB
Intern geheugentype
DDR5-SDRAM
Geheugenlayout
1 x 16 GB
Geheugenslots
2x SO-DIMM
Kloksnelheid geheugen
4800 MHz
Opslagmedia
Totale opslagcapaciteit*
512 GB
Opslagmedia*
SSD
Soort optische drive*
Nee
Totale capaciteit SSD's
512 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's
1
SSD capaciteit
SSD interfaces
PCI Express 4.0
NVMe
Ja
SSD-vormfactor
M.2
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
Nee
Grafisch
Aparte grafische adapter*
Ja
Fabrikant van aparte grafische adapter
NVIDIA
Ingebouwde grafische adapter*
Discreet grafische adapter model*
NVIDIA GeForce RTX 4060
Grafische geheugen
8 GB
Specifiek grafisch geheugentype
GDDR6
Interne-GPU-fabrikant
Intel
Familie ingebouwde grafische adapter
Intel® UHD Graphics
On-board graphics adapter model*
Intel UHD Graphics 770
Netwerk
Ethernet LAN*
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
100,1000 Mbit/s
Wifi*
Netwerk
Wifi-standaard
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Fabrikant van de WLAN-controller
WLAN-controller-model
Intel Wi-Fi 6E AX211
Soort antenne
2x2
Bluetooth
Bluetooth-versie
5.3
Poorten & interfaces
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A*
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A*
Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten
1
Aantal HDMI-poorten*
3
HDMI versie
2.1
Aantal DisplayPorts
7
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
Combo koptelefoon/microfoon port
Design
Type behuizing*
Mini PC
Kleurnaam
Luna Grey
Volume
3,6 l
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kabelslot sleuf type
Kensington
Kleur van het product*
Grijs
Prestatie
Chipset moederbord
Intel Q670
Trusted Platform Module (TPM)
Type product*
Mini PC
Software
Taal besturingssysteem
Duits
Inclusief besturingssysteem*
Windows 11 Pro
Energie
Netvoeding*
350 W
Certificaten
Certificering
ENERGY STAR,TCO,RoHS
Gewicht en omvang
Breedte*
195 mm
Diepte*
191 mm
Hoogte*
108 mm