Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Lenovo 10GBASE-SR SFP+ netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm (49Y4216)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 750,00
excl. BTW € 907,50 incl. BTW
Partnummer:

49Y4216

EAN: 0883436058933 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Brocade 10Gb SFP

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Lenovo 10GBASE-SR SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

SFP Transceivers are compliant with the Multi-Source Agreement (MSA) ensuring compatibility with a wide range of networking equipment. Select your choice or Copper or Fiber versions that support Fast Ethernet and Gigabit, 10Gigabit Ethernet speeds.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
SFP transceiver type SR
Bekabelingstechnologie 10GBASE-SR
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Prestatie

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Golflengte 850 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm SR

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Lenovo 10GBASE-SR SFP+ netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm.
  Bezig met laden...