Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Lenovo 1000BASE-SX SFP netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s 850 nm (81Y1622)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 181,00
excl. BTW € 219,01 incl. BTW
Partnummer:

81Y1622

EAN: 0883436100540 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

BNT 1000BaseSX SFP Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Lenovo 1000BASE-SX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm

IBM/Lenovo is a global technology and innovation company, it is the largest technology and consulting employer in the world. IBM offers a wide range of technology and consulting services; a broad portfolio of middleware for collaboration, predictive analytics, software development and systems management; and the world's most advanced servers and supercomputers. Utilizing its business consulting, technology and R&D expertise, IBM helps clients become "smarter" as the planet becomes more digitally interconnected. As a global leader in the PC market, IBM develops, manufactures and markets cutting-edge, reliable, high-quality PC products and value-added professional services that provide customers around the world with smarter ways to be productive and competitive.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
SFP transceiver type SX
Bekabelingstechnologie 1000BASE-SX
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Prestatie

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Golflengte 850 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm SX

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Lenovo 1000BASE-SX SFP netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s 850 nm.
  Bezig met laden...