Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

LevelOne FVT-1103 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart (FVT-1103)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 57,00
excl. BTW € 68,97 incl. BTW
Partnummer:

FVT-1103

EAN: 4015867208052 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

LevelOne FVT-1103, 100 Mbit/s, 10Base-T,100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

LevelOne FVT-1103. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit/s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 1 A

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Intern Nee
LED-indicatoren Ja
Land van herkomst China
Kleur van het product Zwart

Netwerk

Converter input interface 10Base-T,100Base-TX
Vezel-optische connector SC
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
Converter output interface 100Base-FX
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100 Mbit/s
Ethernet interface type Fast Ethernet
Auto MDI/MDI-X Ja
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX
Fiber ethernet cabling technologie 100BASE-FX
Datastroombeheer Ja
Auto-negotiation Ja
Store-and-forward Ja
Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Fibre channel-poorten 1
Aansluiting voor netstroomadapter Ja

Prestatie

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 40000 m
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125,62.5/125 µm
Draad modus structuur Single-mode
Mean time between failures (MTBF) 100000 uur

Energie

Ingangsspanning 5 V
Stroom 1 A

Inhoud van de verpakking

Inclusief AC-adapter Ja
Type verpakking Doos
Snelle installatiehandleiding Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
Temperatuur bij opslag -20 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent

Certificaten

RoHS compliance Ja
Certificering FCC, CE

Gewicht en omvang

Breedte 94 mm
Diepte 71 mm
Hoogte 26 mm
Gewicht 200 g
Gewicht pakket 300 g
Breedte van de verpakking 230 mm
Diepte van de doos 150 mm
Hoogte van de verpakking 58 mm

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 44 cm
Lengte omdoos 42 cm
Hoogte van de omdoos 30,5 cm
Gewicht omdoos 32 kg
Hoeveelheid per omdoos 40 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...