Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

LevelOne GVM-1220 netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart (GVM-1220)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 198,00
excl. BTW € 239,58 incl. BTW
Partnummer:

GVM-1220

EAN: 4015867195406 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

1 x RJ-45, 1 x SC/ST/FC, 100~240VAC, 20 km, 720 g

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

LevelOne GVM-1220. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: FC, SC, ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, FDX, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Spanning: 5 V, Output current: 2 A

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Intern Nee
LED-indicatoren Activiteit, FDX, Link, Stroom
Land van herkomst China
Kleur van het product Zwart

Beheerfuncties

Web-gebaseerd management Ja

Netwerk

Vezel-optische connector FC, SC, ST
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Duplex systeem Volledig, Half
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T
Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE-X
Jumbo Frames ondersteuning Ja
Datastroombeheer Ja
VLAN=ondersteuning Ja
Store-and-forward Ja
Jumbo frames 9000
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Fibre channel-poorten 1

Prestatie

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 20000 m
Draad modus structuur Single-mode
Mean time between failures (MTBF) 30000 uur

Energie

Ingangsspanning 100 - 240 V
Spanning 5 V
Output current 2 A

Inhoud van de verpakking

Type verpakking Doos

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -10 - 55 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent

Certificaten

RoHS compliance Ja
Certificering CE, FCC

Gewicht en omvang

Breedte 127 mm
Diepte 156 mm
Hoogte 32 mm
Gewicht 720 g
Gewicht pakket 880 g
Breedte van de verpakking 185 mm
Diepte van de doos 275 mm
Hoogte van de verpakking 62 mm

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 36 cm
Lengte omdoos 48 cm
Hoogte van de omdoos 39 cm
Gewicht omdoos 17,5 kg
Hoeveelheid per omdoos 17 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...